Telewizja w cyfrowej jakości na platformie OVIGO

OVIGO to Twoja telewizja IPTV. Usługa, która umożliwia oglądanie ulubionych kanałów na telewizorze, komputerze, telefonie lub tablecie. Nie potrzebujesz żadnych anten, jedynie naszego łącza internetowego. Zarejestruj się na platformie OVIGO i skorzystaj ze wszystkich możliwości, które oferuje IPTV i oglądaj cokolwiek chcesz.

Dzięki OVIGO możesz oglądać swoje ulubione programy w dowolnym miejscu i czasie. Przegapiłeś swoją ulubioną audycję? Możesz łatwo cofnąć się w czasie lub zlecić automatycznie nagrywanie programów lub całych serii. Zaletą OVIGO jest obsługa wielu urządzeń: SmartTV, AndroidTV, AppleTV, dostępność na ekranie telefonu komórkowego czy komputera. Przede wszystkim oferujemy jednak dekoder, który sprawi, że każdy telewizor będzie inteligentny!

48

godzin

Timeshift

Twój ulubiony program leciał już w telewizji? U nas masz 7 dni aby go ponownie obejrzeć.*

50

godzin

Osobista nagrywarka

Wybierz film, a my go nagramy. Wybierz serial, a nagramy dla Ciebie wszystkie odcinki. *

Oryginalne brzmienie

Na wybranych kanałach możesz wyłączyć lektora i oglądać filmy z oryginalną ścieżką dźwiękową.

Niski transfer danych

Telewizję możesz oglądać nawet kiedy twój Internet wolno działa.

Multiroom

Telewizja dostępna nawet na trzech dekoderach.

Bez długotrwałych zobowiązań

Sam zdecydujesz, jak długo z nami zostaniesz.

*Usługi dodatkowe, takie jak osobista nagrywarka, timeshift lub oglądanie telewizji na SmartTV i urządzeniach mobilnych mogą być z powodów licencyjnych ograniczone dla części kanałów telewizyjnych.

Dostępne pakiety

Pakiet STARTOWY

68 kanałów (45 kanałów w HD)

TVP1 polski HD OTT

Program pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska, najstarsza publiczna stacja telewizyjna o charakterze informacyjno-publicystycznym. Oferuje głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 polski HD OTT

Program drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu treści kulturalno-rozrywkowych i publicystycznych. Posiada w ofercie filmy fabularne, dokumentalne, historyczne, podróżnicze, kabarety, a także programy typu talk-show i inne.

TVP3 Warszawa polski HD OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Znajdziesz tutaj wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP INFO polski HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN polski HD OTT

Jednej z czołowych kanałów telewizyjnych na polskim rynku. Emituje programy rozrywkowe i reality show oraz audycje informacyjne. Stacja posiada także bogatą ofertę seriali produkcji własnej oraz filmów polskich i zagranicznych.

POLSAT polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat i główny kanał Telewizji Polsat. Oferuje polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, jak również programy rozrywkowe oraz informacyjno-publicystyczne.

TVN7 polski HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 polski HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV polski HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS polski HD OTT

TV Puls to trzecia co do wielkości telewizja komercyjna w Polsce. Kanał o charakterze ogólnotematycznym, oferujący zróżnicowane gatunki filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zapewnią rozrywkę każdemu.

TV PULS 2 polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna, która jest własnością Telewizji Polsat. W ofercie znaleźć można, m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy rozrywkowe i dokumentalne, a także popularne seriale, filmy czy animacje dla dzieci.

SUPER POLSAT polski HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 polski HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO polski, org HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP polski HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV polski, org HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze ogólnotematycznym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów. Kanał oferuje również filmy fabularne oraz programy edukacyjne i publicystyczne.

Nowa polski HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA polski

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

TVP SPORT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

TVP POLONIA polski HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

TVP Kobieta polski HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

STOPKLATKA TV polski, org HD OTT

Jedyny w Polsce ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej, prezentujący przekrój kina polskiego i zagranicznego. Ramówka podzielona jest na cykle tematyczne i emisje specjalne, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

FokusTV HD polski HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

EskaTV polski HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

4Fun TV polski

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

POLO TV polski OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+. W ofercie dostępne są, m.in. filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, transmisje nabożeństw, audycje muzyczne dla seniorów i wiele innych.

TVS polski HD OTT

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał skierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego i promujący Śląsk, jego kulturę, muzykę, historię i tradycję. Nadawany przez 24 godziny na dobę.

POLONIA 1 polski OTT

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

NASA TV UHD org HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM polski OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

TVP3 Gdańsk polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Szczecin polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Poznań polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Białystok polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Olsztyn polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Bydgoszcz polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Gorzów polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Lublin polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Rzeszów polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Wrocław polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kraków polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Opole polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kielce polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Łódź polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Katowice polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się, obserwując rybki. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się, jakby obserwował prawdziwe akwarium. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Plaża HD OTT

Odpręż się, wsłuchując w szum morza. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na leśnej przechadzce. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

ČT1 czeski HD OTT

Ogólnotematyczny pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę i sport. Oferta kanału jest bogata w filmy i seriale produkcji ČT. Kanał nadawany jest w języku czeskim.

ČT2 czeski HD OTT

Program drugi czeskiej telewizji publicznej, prezentujący treści związane z kulturą, historią i edukacją. Kanał oferuje wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT24 czeski HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, jak i tematy programów cyklicznych z dziedziny publicystyki, polityki, sportu, reportażu. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT Art czeski HD OTT

Czeski kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki. Ofertą będą w szczególności zachwyceni miłośnicy twórczości artystycznej. W ramówce znaleźć można programy muzyczne, teatralne, relacje z wydarzeń i newsy ze świata sztuki.

ČT Sport czeski HD OTT

Czeska „Czwórka” poświęcona jest głównie tematyce sportowej. Można tu znaleźć wydarzenia sportowe, w tym mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera czy kolarstwa.

UA TV OTT

Międzynarodowy ukraiński kanał telewizyjny UA TV nadaje dla tych, którzy szukają prawdy o tym, co dzieje się na Ukrainie, w Europie Wschodniej, Rosji i na świecie.

TVP Nauka HD

Kanał popularnonaukowy telewizji publicznej. Stacja emituje audycje edukacyjne i publicystyczne oraz filmy dokumentalne skoncentrowane na historii nauki oraz pozostałych treściach naukowych.

CTV – DLA CIEBIE polski HD

CTV – Dla Ciebie TV HD to stacja o profilu ogólnym, który swoją ofertę kieruje przede wszystkim do kobiet. W jej ramówce widzowie znajdą filmy, seriale, programy podróżnicze, talk-show czy reality show. Kanał nadaje w językach polskim (60 proc. treści) i ukraińskim (40 proc.).

Current Time HD rosyjski HD

Current Time HD to telewizja emitowana w języku rosyjskim, skierowana do Rosjan, Ukraińców oraz osób mówiących po rosyjsku. Przekazuje informacje prawdziwe, niekontrolowane przez Kreml. Kanał działa do 2016 roku i jest współfiansowany przez amerykański Kongres.

CNN Angielski

Stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę, pierwszy kanał telewizyjny tego typu na świecie. Źródło informacji o najważniejszych wydarzeniach rozgrywających się na świecie. Kanał prezentuje treści w języku angielskim, a w jego ofercie znajdują się również filmy dokumentalne, reportaże, a także programy poświęcone kulturze oraz tematom sportowym i ekonomicznym.

Wydarzenia 24 polski HD OTT

Polski telewizyjny kanał informacyjny należący do Telewizji Polsat, emitujący kilkanaście razy dziennie głównie 25-minutowe wydania znanego ze stacji Polsat oraz Polsat News programu Wydarzenia, a także towarzyszące im serwisy sportowe i prognozy pogody.

Oglądaj pakiet najpopularniejszych polskich kanałów telewizyjnych w wersji High Definition (HD). Usługa Timeshift do 24 godzin wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 25 godzin audycji i filmów. Kanały pakietu Startowego oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym. * *- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

14,90 zł

 / miesiąc

Pakiet POPULARNY

135 kanałów (104 kanałów w HD)

TVP1 polski HD OTT

Program pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska, najstarsza publiczna stacja telewizyjna o charakterze informacyjno-publicystycznym. Oferuje głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 polski HD OTT

Program drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu treści kulturalno-rozrywkowych i publicystycznych. Posiada w ofercie filmy fabularne, dokumentalne, historyczne, podróżnicze, kabarety, a także programy typu talk-show i inne.

TVP3 Warszawa polski HD OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Znajdziesz tutaj wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP INFO polski HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN polski HD OTT

Jednej z czołowych kanałów telewizyjnych na polskim rynku. Emituje programy rozrywkowe i reality show oraz audycje informacyjne. Stacja posiada także bogatą ofertę seriali produkcji własnej oraz filmów polskich i zagranicznych.

POLSAT polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat i główny kanał Telewizji Polsat. Oferuje polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, jak również programy rozrywkowe oraz informacyjno-publicystyczne.

TVN7 polski HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 polski HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV polski HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS polski HD OTT

TV Puls to trzecia co do wielkości telewizja komercyjna w Polsce. Kanał o charakterze ogólnotematycznym, oferujący zróżnicowane gatunki filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zapewnią rozrywkę każdemu.

TV PULS 2 polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna, która jest własnością Telewizji Polsat. W ofercie znaleźć można, m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy rozrywkowe i dokumentalne, a także popularne seriale, filmy czy animacje dla dzieci.

SUPER POLSAT polski HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 polski HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO polski, org HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP polski HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV polski, org HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze ogólnotematycznym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów. Kanał oferuje również filmy fabularne oraz programy edukacyjne i publicystyczne.

Nowa polski HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA polski

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel polski, Angielski HD OTT

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci 6-15 lat i oferujący najlepsze filmy oraz seriale animowane Disneya. Znaleźć można tutaj tytuły takie jak „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom”, „Fineasz i Ferb” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney Junior polski, Angielski OTT

Trzeci kanał Disneya, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak „Klub przyjaciół Myszki Miki” czy „Spidey i superkumple”.

Disney XD polski, Angielski OTT

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana dla dzieci i młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel. Ramówka jest oparta na serialach animowanych, np. „Spider-Man”.

TOP KIDS polski HD OTT

Kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80. i 90., który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. Znajdują się tutaj kreskówki dziecięce dobrze znane dzisiejszym trzydziestolatkom i czterdziestolatkom.

JUNIOR MUSIC polski HD OTT

Stacja o charakterze muzycznym, oferująca piosenki i animacje dla najmłodszych widzów. Na antenie emitowane są audycje edukacyjne, które pomagają dzieciom uczyć się mówić, śpiewać i tańczyć. Junior Music to gwarancja bezpiecznej i pouczającej rozrywki dla Twojego dziecka.

TVP SPORT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 4 polski HD OTT

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 polski, Angielski HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 polski, Angielski HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS polski, mis HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 polski, org HD OTT

Nadająca przez całą dobę stacja informacyjna, oferująca wiadomości z Polski i ze świata. Kanał oferuje tradycyjny serwis informacyjny, który na antenie pojawia się co pół godziny. W ramówce można też znaleźć reportaże, wywiady i programu publicystyczne.

TVN24 BiS polski, org HD OTT

Kanał informacyjny, przekazujący głównie wiadomości zagraniczne. Stacja oferuje programy informacyjne, publicystyczne oraz autorskie. Na antenie można też zobaczyć relacje korespondentów zagranicznych i opinie ekspertów.

POLSAT NEWS POLITYKA polski HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny z grupy telewizji Polsat. Emituje programy poświęcone polskiej polityce. Transmituje na żywo obrady Sejmu, Senatu, komisji śledczych i konferencje prasowe ugrupowań politycznych. W paśmie nocnym nadaje programy Polsatu.

POLSAT NEWS 2 polski HD OTT

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24 polski HD OTT

Stacja telewizyjna o charakterze biznesowym, koncentrująca się na informacjach o gospodarce i ekonomii. Kanał skierowany do wszystkich przedsiębiorców i osób zainteresowanych obecną sytuacją na rynku finansowym.

TVP POLONIA polski HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV polski, org HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów. W ofercie kanału znajdziemy programy poświęcone nieruchomościom, ogrodnictwu, aranżacji wnętrz i wielu innym tematom. W ramówce znaleźć można audycje poradnikowe, które uczą i inspirują.

POLSAT RODZINA polski HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

TLC HD polski, Angielski HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO polski HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE polski HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY polski HD OTT

Kanał lifestyle’owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE polski HD OTT

Kanał lifestyle’owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta polski HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

StudioMed polski, Angielski HD OTT

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka. W ramówce można znaleźć programy edukacyjne, filmy dokumentalne i poradniki.

TVN FABUŁA polski, org HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV polski, org HD OTT

Jedyny w Polsce ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej, prezentujący przekrój kina polskiego i zagranicznego. Ramówka podzielona jest na cykle tematyczne i emisje specjalne, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

POLSAT FILM polski HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE polski HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale polski OTT

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska polski HD OTT

Jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ofercie, poza kultowymi produkcjami filmowymi, znajdują się również seriale animowane dla najmłodszych widzów.

ViDocTV1 polski, org HD OTT

Kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje kina amerykańskiego oraz europejskiego. Ramówka przeznaczona jest dla widzów w różnym wieku, miłośników dobrze znanych i ponadczasowych filmów i seriali.

Red Carpet polski, org HD OTT

Stacja o charakterze rozrywkowym i pierwsza telewizja popkulturowa. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych, pokazów mody, koncertów, gal i innych ważnych wydarzeń.

Filmax polski HD OTT

Polska stacja o charakterze filmowo-rozrywkowym. W ramówce znajdują się kultowe filmy amerykańskie, popularne seriale i programy rozrywkowe, w tym kulisy powstawania kinowych hitów i „Kabaretowy szał”.

DISCOVERY polski, Angielski HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE polski, Angielski HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET polski, Angielski HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID polski, Angielski HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX polski, Angielski HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE polski, Angielski HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze „styl życia”.

DISCOVERY HISTORIA polski, Angielski

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV polski HD OTT

Polski kanał dla prawdziwych pasjonatów i pasjonatek przygód. Ramówka wypełniona jest bogatą ofertą programów dokumentalnych i popularnonaukowych, w tym wielu audycji podróżniczych, przyrodniczych, a także popularnych tytułów z gatunku docu-reality.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU polski HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD polski HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC polski HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

EskaTV polski HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra polski HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV polski HD OTT

Polska stacja radiowa, prezentująca głównie muzykę z gatunku rock, w tym modern rock, indie rock czy rock alternatywny. Na antenie usłyszeć można nie tylko klasyki, ale także nowości. Stacja oferuje również audycje tematyczne.

4Fun TV polski

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS polski

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance polski

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV polski HD OTT

Polski kanał muzyczny, prezentujący największe hity od lat 50. do 90. W ramówce znaleźć można również przeboje muzyki współczesnej, dzięki temu z oferty korzystać mogą różne pokolenia, od dziadka po wnuka.

MixTape polski HD OTT

Kanał telewizyjny o tematyce muzycznej, nadający głównie hip-hop, gangsta rap i reggae. Stacja umożliwia prezentowanie swojej twórczości młodym i utalentowanym artystom i artystkom, dopiero zaczynającym swoją karierę.

Ultra TV polski HD OTT

Ultra TV to całodobowy kanał telewizyjny, który nadaje wyłącznie treści zarejestrowane w najwyższej rozdzielczości HD. Stacja prezentuje głównie audycje muzyczne. W jego ofercie znaleźć można również pozycje filmowe i dokumentalne.

POLO TV polski OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC polski HD OTT

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV polski HD OTT

Polska całodobowa stacja muzyczno-rozrywkowa. Kanał codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku. Power TV to największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku Eurodance.

Music Box polski HD OTT

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Stacja prezentuje hity polskie i zagraniczne. W ofercie są również newsy ze świata muzyki, mody i kina, a także wywiady oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV polski HD OTT

Polski kanał muzyczny, kierowany głównie do młodych odbiorców. W ramówce stacji prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance ostatniej dekady, zarówno twórczości polskiej, jak i zagranicznej. Kanał oferuje najlepsze hity na wieczorne imprezy.

VOX music TV polski HD OTT

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

NUTA GOLD polski HD OTT

Kanał muzyczny oferujący widzom muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60. aż do czasów współczesnych. Prawdziwa gratka dla koneserów kultowych i ponadczasowych hitów muzycznych.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+. W ofercie dostępne są, m.in. filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, transmisje nabożeństw, audycje muzyczne dla seniorów i wiele innych.

TVS polski HD OTT

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał skierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego i promujący Śląsk, jego kulturę, muzykę, historię i tradycję. Nadawany przez 24 godziny na dobę.

POLONIA 1 polski OTT

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

TVC polski HD OTT

Telewizja dla wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy, seriale, programy poradnikowe, seriale animowane i wiadomości regionalne. TVC to też widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

XtremeTV polski HD OTT

Kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom, dla wszystkich miłośników i miłośniczek ekstremalnego stylu życia. Na antenie znaleźć można treści o tematyce survivalowej, outdoorowej i motoryzacyjnej.

NASA TV UHD org HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM polski OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

France 24 – eng Angielski OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych reportaży w języku angielskim.

France 24 francuski OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

TVP3 Gdańsk polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Szczecin polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Poznań polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Białystok polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Olsztyn polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Bydgoszcz polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Gorzów polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Lublin polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Rzeszów polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Wrocław polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kraków polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Opole polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kielce polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Łódź polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Katowice polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się, obserwując rybki. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się, jakby obserwował prawdziwe akwarium. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Plaża HD OTT

Odpręż się, wsłuchując w szum morza. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na leśnej przechadzce. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

ČT1 czeski HD OTT

Ogólnotematyczny pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę i sport. Oferta kanału jest bogata w filmy i seriale produkcji ČT. Kanał nadawany jest w języku czeskim.

ČT2 czeski HD OTT

Program drugi czeskiej telewizji publicznej, prezentujący treści związane z kulturą, historią i edukacją. Kanał oferuje wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT24 czeski HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, jak i tematy programów cyklicznych z dziedziny publicystyki, polityki, sportu, reportażu. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT Art czeski HD OTT

Czeski kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki. Ofertą będą w szczególności zachwyceni miłośnicy twórczości artystycznej. W ramówce znaleźć można programy muzyczne, teatralne, relacje z wydarzeń i newsy ze świata sztuki.

ČT Sport czeski HD OTT

Czeska „Czwórka” poświęcona jest głównie tematyce sportowej. Można tu znaleźć wydarzenia sportowe, w tym mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera czy kolarstwa.

TVP WORLD Angielski HD OTT

TVP World jest anglojęzycznym kanałem informacyjnym obejmującym zagadnienia globalne z perspektywy środkowoeuropejskiej. TVP World dostarcza wszystkie istotne informacje, w tym: wiadomości z ostatniej chwili, politykę, biznes, kulturę i sport. Ponadto oferuje szczegółowe spojrzenie na Europę Środkowo-Wschodnią.

News24 polski HD OTT

Kanał prezentujący najnowsze informacje z pierwszej ręki. Ramówka skupia się na reportażach z wydarzeń regionalnych Polski, a także wiadomości ze świata. W ofercie stacji znajdują się programy informacyjne i publicystyczne.

13.TV polski HD OTT

13.tv to propozycja skierowana do widzów w każdym wieku. Najciekawsze treści kanałów tematycznych dla dzieci, kobiet i mężczyzn skumulowane w jednym. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja – wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13.tv

Sportowa.TV polski HD OTT

Ramówka kanału wypełniona jest transmisjami i powtórkami z wydarzeń sportowych, wywiadami, debatami oraz konkursami. Na kanale można śledzić starcia niższych lig polskiej piłki nożnej, a także rozgrywki takich dyscyplin jak polski bilard czy rugby.

UA TV OTT

Międzynarodowy ukraiński kanał telewizyjny UA TV nadaje dla tych, którzy szukają prawdy o tym, co dzieje się na Ukrainie, w Europie Wschodniej, Rosji i na świecie.

TVP Nauka HD

Kanał popularnonaukowy telewizji publicznej. Stacja emituje audycje edukacyjne i publicystyczne oraz filmy dokumentalne skoncentrowane na historii nauki oraz pozostałych treściach naukowych.

CTV – DLA CIEBIE polski HD

CTV – Dla Ciebie TV HD to stacja o profilu ogólnym, który swoją ofertę kieruje przede wszystkim do kobiet. W jej ramówce widzowie znajdą filmy, seriale, programy podróżnicze, talk-show czy reality show. Kanał nadaje w językach polskim (60 proc. treści) i ukraińskim (40 proc.).

Current Time HD rosyjski HD

Current Time HD to telewizja emitowana w języku rosyjskim, skierowana do Rosjan, Ukraińców oraz osób mówiących po rosyjsku. Przekazuje informacje prawdziwe, niekontrolowane przez Kreml. Kanał działa do 2016 roku i jest współfiansowany przez amerykański Kongres.

CNN Angielski

Stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę, pierwszy kanał telewizyjny tego typu na świecie. Źródło informacji o najważniejszych wydarzeniach rozgrywających się na świecie. Kanał prezentuje treści w języku angielskim, a w jego ofercie znajdują się również filmy dokumentalne, reportaże, a także programy poświęcone kulturze oraz tematom sportowym i ekonomicznym.

Wydarzenia 24 polski HD OTT

Polski telewizyjny kanał informacyjny należący do Telewizji Polsat, emitujący kilkanaście razy dziennie głównie 25-minutowe wydania znanego ze stacji Polsat oraz Polsat News programu Wydarzenia, a także towarzyszące im serwisy sportowe i prognozy pogody.

Pakiet najchętniej wybieranych przez widzów kanałów telewizyjnych. Najlepszy wybór w uczciwej cenie! W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*. *- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

39,90 zł

 / miesiąc

Pakiet RODZINNY

148 kanałów (115 kanałów w HD)

TVP1 polski HD OTT

Program pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska, najstarsza publiczna stacja telewizyjna o charakterze informacyjno-publicystycznym. Oferuje głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 polski HD OTT

Program drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu treści kulturalno-rozrywkowych i publicystycznych. Posiada w ofercie filmy fabularne, dokumentalne, historyczne, podróżnicze, kabarety, a także programy typu talk-show i inne.

TVP3 Warszawa polski HD OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Znajdziesz tutaj wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP INFO polski HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN polski HD OTT

Jednej z czołowych kanałów telewizyjnych na polskim rynku. Emituje programy rozrywkowe i reality show oraz audycje informacyjne. Stacja posiada także bogatą ofertę seriali produkcji własnej oraz filmów polskich i zagranicznych.

POLSAT polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat i główny kanał Telewizji Polsat. Oferuje polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, jak również programy rozrywkowe oraz informacyjno-publicystyczne.

TVN7 polski HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 polski HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV polski HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS polski HD OTT

TV Puls to trzecia co do wielkości telewizja komercyjna w Polsce. Kanał o charakterze ogólnotematycznym, oferujący zróżnicowane gatunki filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zapewnią rozrywkę każdemu.

TV PULS 2 polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna, która jest własnością Telewizji Polsat. W ofercie znaleźć można, m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy rozrywkowe i dokumentalne, a także popularne seriale, filmy czy animacje dla dzieci.

SUPER POLSAT polski HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 polski HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO polski, org HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP polski HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV polski, org HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze ogólnotematycznym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów. Kanał oferuje również filmy fabularne oraz programy edukacyjne i publicystyczne.

Nowa polski HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA polski

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC HD

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel polski, Angielski HD OTT

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci 6-15 lat i oferujący najlepsze filmy oraz seriale animowane Disneya. Znaleźć można tutaj tytuły takie jak „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom”, „Fineasz i Ferb” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney Junior polski, Angielski OTT

Trzeci kanał Disneya, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak „Klub przyjaciół Myszki Miki” czy „Spidey i superkumple”.

Disney XD polski, Angielski OTT

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana dla dzieci i młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel. Ramówka jest oparta na serialach animowanych, np. „Spider-Man”.

TOP KIDS polski HD OTT

Kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80. i 90., który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. Znajdują się tutaj kreskówki dziecięce dobrze znane dzisiejszym trzydziestolatkom i czterdziestolatkom.

JUNIOR MUSIC polski HD OTT

Stacja o charakterze muzycznym, oferująca piosenki i animacje dla najmłodszych widzów. Na antenie emitowane są audycje edukacyjne, które pomagają dzieciom uczyć się mówić, śpiewać i tańczyć. Junior Music to gwarancja bezpiecznej i pouczającej rozrywki dla Twojego dziecka.

TVP SPORT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1 polski HD OTT

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia „na żywo” wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2 polski HD OTT

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3 polski HD OTT

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4 polski HD OTT

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 polski, Angielski HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 polski, Angielski HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS polski, mis HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 polski, org HD OTT

Nadająca przez całą dobę stacja informacyjna, oferująca wiadomości z Polski i ze świata. Kanał oferuje tradycyjny serwis informacyjny, który na antenie pojawia się co pół godziny. W ramówce można też znaleźć reportaże, wywiady i programu publicystyczne.

TVN24 BiS polski, org HD OTT

Kanał informacyjny, przekazujący głównie wiadomości zagraniczne. Stacja oferuje programy informacyjne, publicystyczne oraz autorskie. Na antenie można też zobaczyć relacje korespondentów zagranicznych i opinie ekspertów.

POLSAT NEWS POLITYKA polski HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny z grupy telewizji Polsat. Emituje programy poświęcone polskiej polityce. Transmituje na żywo obrady Sejmu, Senatu, komisji śledczych i konferencje prasowe ugrupowań politycznych. W paśmie nocnym nadaje programy Polsatu.

POLSAT NEWS 2 polski HD OTT

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24 polski HD OTT

Stacja telewizyjna o charakterze biznesowym, koncentrująca się na informacjach o gospodarce i ekonomii. Kanał skierowany do wszystkich przedsiębiorców i osób zainteresowanych obecną sytuacją na rynku finansowym.

TVP POLONIA polski HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV polski, org HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów. W ofercie kanału znajdziemy programy poświęcone nieruchomościom, ogrodnictwu, aranżacji wnętrz i wielu innym tematom. W ramówce znaleźć można audycje poradnikowe, które uczą i inspirują.

POLSAT RODZINA polski HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network polski, org HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD polski, Angielski HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO polski HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE polski HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY polski HD OTT

Kanał lifestyle’owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE polski HD OTT

Kanał lifestyle’owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta polski HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

StudioMed polski, Angielski HD OTT

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka. W ramówce można znaleźć programy edukacyjne, filmy dokumentalne i poradniki.

TVN FABUŁA polski, org HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV polski, org HD OTT

Jedyny w Polsce ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej, prezentujący przekrój kina polskiego i zagranicznego. Ramówka podzielona jest na cykle tematyczne i emisje specjalne, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

POLSAT FILM polski HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE polski HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale polski OTT

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska polski HD OTT

Jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ofercie, poza kultowymi produkcjami filmowymi, znajdują się również seriale animowane dla najmłodszych widzów.

ViDocTV1 polski, org HD OTT

Kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje kina amerykańskiego oraz europejskiego. Ramówka przeznaczona jest dla widzów w różnym wieku, miłośników dobrze znanych i ponadczasowych filmów i seriali.

Red Carpet polski, org HD OTT

Stacja o charakterze rozrywkowym i pierwsza telewizja popkulturowa. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych, pokazów mody, koncertów, gal i innych ważnych wydarzeń.

Filmax polski HD OTT

Polska stacja o charakterze filmowo-rozrywkowym. W ramówce znajdują się kultowe filmy amerykańskie, popularne seriale i programy rozrywkowe, w tym kulisy powstawania kinowych hitów i „Kabaretowy szał”.

Filmbox Premium polski HD OTT

Kanał filmowy ze starannie wyselekcjonowaną ofertą nagradzanych produkcji filmowych. Stacja emituje najnowsze filmy oraz hity kinowe z ostatnich lat. W ramówce znaleźć można doceniane tytuły hollywoodzkie i europejskie.

Filmbox Family polski, org OTT

Kanał filmowy, prezentujący kino familijne i obyczajowe dla całej rodziny. W ofercie znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, zabawne kreskówki, jak również doceniane filmy oraz seriale. Stacja emitowana jest całodobowo.

Filmbox Action polski OTT

Kanał filmowy adresowany do miłośników i miłośniczek kina akcji. Ramówka wypełniona jest przez kryminały, westerny, obrazy katastroficzne, thrillery i horrory. Poza filmami fabularnymi w ofercie stacji znajdują się również popularne seriale.

Filmbox Arthouse org, rosyjski HD OTT

Jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe. W ramówce znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów i inne niepowtarzalne produkcje.

Filmbox Extra polski HD OTT

Kanał telewizyjny o profilu filmowym, prezentujący hity kinowe i seriale z ostatnich lat w wysokiej rozdzielczości. W ramówce oferowane są różnorodne produkcje od thrillerów poprzez dramaty aż do komedii i animacji. Stacja nadaje 24 godziny na dobę.

DISCOVERY polski, Angielski HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE polski, Angielski HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET polski, Angielski HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID polski, Angielski HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX polski, Angielski HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE polski, Angielski HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze „styl życia”.

DISCOVERY HISTORIA polski, Angielski

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV polski HD OTT

Polski kanał dla prawdziwych pasjonatów i pasjonatek przygód. Ramówka wypełniona jest bogatą ofertą programów dokumentalnych i popularnonaukowych, w tym wielu audycji podróżniczych, przyrodniczych, a także popularnych tytułów z gatunku docu-reality.

TRAVEL CHANNEL polski, org HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU polski HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD polski HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC polski HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

EskaTV polski HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra polski HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV polski HD OTT

Polska stacja radiowa, prezentująca głównie muzykę z gatunku rock, w tym modern rock, indie rock czy rock alternatywny. Na antenie usłyszeć można nie tylko klasyki, ale także nowości. Stacja oferuje również audycje tematyczne.

4Fun TV polski

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS polski

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance polski

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV polski HD OTT

Polski kanał muzyczny, prezentujący największe hity od lat 50. do 90. W ramówce znaleźć można również przeboje muzyki współczesnej, dzięki temu z oferty korzystać mogą różne pokolenia, od dziadka po wnuka.

MixTape polski HD OTT

Kanał telewizyjny o tematyce muzycznej, nadający głównie hip-hop, gangsta rap i reggae. Stacja umożliwia prezentowanie swojej twórczości młodym i utalentowanym artystom i artystkom, dopiero zaczynającym swoją karierę.

Ultra TV polski HD OTT

Ultra TV to całodobowy kanał telewizyjny, który nadaje wyłącznie treści zarejestrowane w najwyższej rozdzielczości HD. Stacja prezentuje głównie audycje muzyczne. W jego ofercie znaleźć można również pozycje filmowe i dokumentalne.

POLO TV polski OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC polski HD OTT

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV polski HD OTT

Polska całodobowa stacja muzyczno-rozrywkowa. Kanał codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku. Power TV to największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku Eurodance.

Music Box polski HD OTT

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Stacja prezentuje hity polskie i zagraniczne. W ofercie są również newsy ze świata muzyki, mody i kina, a także wywiady oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV polski HD OTT

Polski kanał muzyczny, kierowany głównie do młodych odbiorców. W ramówce stacji prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance ostatniej dekady, zarówno twórczości polskiej, jak i zagranicznej. Kanał oferuje najlepsze hity na wieczorne imprezy.

VOX music TV polski HD OTT

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

NUTA GOLD polski HD OTT

Kanał muzyczny oferujący widzom muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60. aż do czasów współczesnych. Prawdziwa gratka dla koneserów kultowych i ponadczasowych hitów muzycznych.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+. W ofercie dostępne są, m.in. filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, transmisje nabożeństw, audycje muzyczne dla seniorów i wiele innych.

TVS polski HD OTT

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał skierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego i promujący Śląsk, jego kulturę, muzykę, historię i tradycję. Nadawany przez 24 godziny na dobę.

POLONIA 1 polski OTT

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

TVC polski HD OTT

Telewizja dla wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy, seriale, programy poradnikowe, seriale animowane i wiadomości regionalne. TVC to też widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

XtremeTV polski HD OTT

Kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom, dla wszystkich miłośników i miłośniczek ekstremalnego stylu życia. Na antenie znaleźć można treści o tematyce survivalowej, outdoorowej i motoryzacyjnej.

NASA TV UHD org HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM polski OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

France 24 – eng Angielski OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych reportaży w języku angielskim.

France 24 francuski OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

TVP3 Gdańsk polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Szczecin polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Poznań polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Białystok polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Olsztyn polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Bydgoszcz polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Gorzów polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Lublin polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Rzeszów polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Wrocław polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kraków polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Opole polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Kielce polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Łódź polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP3 Katowice polski OTT

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Tutaj znajdują się wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się, obserwując rybki. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się, jakby obserwował prawdziwe akwarium. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Plaża HD OTT

Odpręż się, wsłuchując w szum morza. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na leśnej przechadzce. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

ČT1 czeski HD OTT

Ogólnotematyczny pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę i sport. Oferta kanału jest bogata w filmy i seriale produkcji ČT. Kanał nadawany jest w języku czeskim.

ČT2 czeski HD OTT

Program drugi czeskiej telewizji publicznej, prezentujący treści związane z kulturą, historią i edukacją. Kanał oferuje wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT24 czeski HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, jak i tematy programów cyklicznych z dziedziny publicystyki, polityki, sportu, reportażu. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT Art czeski HD OTT

Czeski kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki. Ofertą będą w szczególności zachwyceni miłośnicy twórczości artystycznej. W ramówce znaleźć można programy muzyczne, teatralne, relacje z wydarzeń i newsy ze świata sztuki.

ČT Sport czeski HD OTT

Czeska „Czwórka” poświęcona jest głównie tematyce sportowej. Można tu znaleźć wydarzenia sportowe, w tym mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera czy kolarstwa.

TVP WORLD Angielski HD OTT

TVP World jest anglojęzycznym kanałem informacyjnym obejmującym zagadnienia globalne z perspektywy środkowoeuropejskiej. TVP World dostarcza wszystkie istotne informacje, w tym: wiadomości z ostatniej chwili, politykę, biznes, kulturę i sport. Ponadto oferuje szczegółowe spojrzenie na Europę Środkowo-Wschodnią.

News24 polski HD OTT

Kanał prezentujący najnowsze informacje z pierwszej ręki. Ramówka skupia się na reportażach z wydarzeń regionalnych Polski, a także wiadomości ze świata. W ofercie stacji znajdują się programy informacyjne i publicystyczne.

13.TV polski HD OTT

13.tv to propozycja skierowana do widzów w każdym wieku. Najciekawsze treści kanałów tematycznych dla dzieci, kobiet i mężczyzn skumulowane w jednym. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja – wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13.tv

Sportowa.TV polski HD OTT

Ramówka kanału wypełniona jest transmisjami i powtórkami z wydarzeń sportowych, wywiadami, debatami oraz konkursami. Na kanale można śledzić starcia niższych lig polskiej piłki nożnej, a także rozgrywki takich dyscyplin jak polski bilard czy rugby.

UA TV OTT

Międzynarodowy ukraiński kanał telewizyjny UA TV nadaje dla tych, którzy szukają prawdy o tym, co dzieje się na Ukrainie, w Europie Wschodniej, Rosji i na świecie.

TVP Nauka HD

Kanał popularnonaukowy telewizji publicznej. Stacja emituje audycje edukacyjne i publicystyczne oraz filmy dokumentalne skoncentrowane na historii nauki oraz pozostałych treściach naukowych.

Cartoon Network HD polski, Angielski HD

Cartoon Network – amerykańska stacja telewizyjna działająca od 1992 roku z grupy Warner Bros. Discovery. Cartoon Network emituje głównie seriale animowane, przeznaczone przeważnie dla dzieci i nastolatków.

Cartoonito polski, Angielski, czeski HD

Cartoonito, to kanał telewizyjny skierowany do najmłodszych widzów, który dostarcza najlepsze animacje dla przedszkolaków, należący do grupy Warner Bros. Discovery. Cartoonito jest miejscem wypełnionym śmiechem i pozytywną energią, w którym dzieci i ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie wśród zaufanych bohaterów.

Warner TV polski, Angielski HD

Kanał filmowo-serialowy, z grupy Warner Bros. Discovery. Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Doktor Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD.

CTV – DLA CIEBIE polski HD

CTV – Dla Ciebie TV HD to stacja o profilu ogólnym, który swoją ofertę kieruje przede wszystkim do kobiet. W jej ramówce widzowie znajdą filmy, seriale, programy podróżnicze, talk-show czy reality show. Kanał nadaje w językach polskim (60 proc. treści) i ukraińskim (40 proc.).

Current Time HD rosyjski HD

Current Time HD to telewizja emitowana w języku rosyjskim, skierowana do Rosjan, Ukraińców oraz osób mówiących po rosyjsku. Przekazuje informacje prawdziwe, niekontrolowane przez Kreml. Kanał działa do 2016 roku i jest współfiansowany przez amerykański Kongres.

CNN Angielski

Stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę, pierwszy kanał telewizyjny tego typu na świecie. Źródło informacji o najważniejszych wydarzeniach rozgrywających się na świecie. Kanał prezentuje treści w języku angielskim, a w jego ofercie znajdują się również filmy dokumentalne, reportaże, a także programy poświęcone kulturze oraz tematom sportowym i ekonomicznym.

Wydarzenia 24 polski HD OTT

Polski telewizyjny kanał informacyjny należący do Telewizji Polsat, emitujący kilkanaście razy dziennie głównie 25-minutowe wydania znanego ze stacji Polsat oraz Polsat News programu Wydarzenia, a także towarzyszące im serwisy sportowe i prognozy pogody.

Pakiet najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Kanały sportowe, dla dzieci, lifestyle i filmowe to rozrywka dla całej rodziny. W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*. *- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

49,90 zł

 / miesiąc

Pozostałe pakiety

Pakiet DARMOWY

+ 5 kanałów (3 kanały w HD)


Startowy pakiet kanałów dostępnych dla każdego użytkownika sieci Partnera OVIGO. Przetestuj OVIGO i przekonaj się że można oglądać telewizję w zupełnie nowy sposób! W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 godzin wstecz oraz dysk PVR o pojemności pozwalającej na zapis 5 godzin ulubionych audycji i filmów *. * Usługi Timeshift i Nagrywarka dostępne są dla wybranych kanałów.

+

POLONIA 1 polski OTT

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 polski HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

NASA TV UHD org HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM polski OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.


za darmo

 / miesiąc

Pakiet Premium Canal+ Select

+ 6 kanałów (6 kanałów w HD)


CANAL+ Select to 6 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+.

+

Canal+ polski, org HD

Flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór najlepszych filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy.

Canal+ 1 polski, org HD

Specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później.

Canal+ Film polski, org HD

Kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

Canal+ Family polski, org HD

Kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

Canal+ Sport polski, org HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Sport 2 polski, org HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.


44,90 zł

 / miesiąc

Pakiet Premium CANAL+ Prestige

+ 8 kanałów (8 kanałów w HD)


CANAL+ Prestige to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami. Ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Różnorodność gatunków. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w jakości HD.

+

Canal+ polski, org HD

Flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór najlepszych filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy.

Canal+ 1 polski, org HD

Specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później.

Canal+ Seriale polski, org HD

Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału premium. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru.

Canal+ Film polski, org HD

Kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

Canal+ Family polski, org HD

Kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

Canal+ Sport polski, org HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Sport 2 polski, org HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Dokument polski, org HD

Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi.


54,90 zł

 / miesiąc

Pakiet CZERWONY

+ 4 kanały (4 kanały w HD)


+

EROX Angielski HD OTT

Stacja telewizyjna o charakterze erotycznym, która prezentuje filmy od najlepszych na świecie producentów treści erotycznych w jakości HD. Adresowany jest do widzów preferujących erotykę w wersji „soft”.

EROXXX Angielski HD OTT

Stacja telewizyjna o charakterze erotycznym. Kanał prezentuje filmy od najlepszych na świecie producentów treści erotycznych w jakości HD. Adresowany jest do widzów preferujących erotykę w wersji „hard”.

Leo TV czeski HD OTT

Pierwszy czeski kanał erotyczny. Stacja oferuje programy na żywo, jak również reality show o tematyce erotycznej. Na kanale przeważają treści w wersji „hard”. Stacja Leo TV nadaje całodobowo.

Extasy Angielski HD OTT

Extasy HD to produkcje wysokiej jakości, eleganckie, zabawne i seksowne – dedykowane dla par. Kanał Extasy to zmysłowa atmosfera z najpiękniejszymi dziewczynami w branży erotycznej.


9,90 zł

 / miesiąc

Inne usługi

Usługa Multiroom +2


Usługa Multiroom umożliwia uruchomienie telewizji OVIGO na dwóch dodatkowych urządzeniach STB albo na dwóch urządzeniach mobilnych lub Smart TV . Ciesz się telewizją na łącznie trzech ekranach!

+


14,90 zł

 / miesiąc